AEG L6FLI48SC

 • Doprava zdarma
 • Distribuce CZ
 • Pračka s kapacitou 8 kg, energetická třída B, max. otáčky 1400 ot/min, Technologie ProSense®
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 753
14 490 Kč 11 975,21 Kč bez DPH
AEG L6FLI48SC
AEG L6FLI48SC 1
Doprava zdarma
 • Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH a všech poplatků
 • Po předchozí domluvě možnost odběru zboží v sídle firmy nebo v našem centrálním skladu
 • Nabízené zboží je od oficiálních českých dovozců

Předem plněná pračka AEG ProSense L6FLI48SC

 • inteligentní technologie ProSence
 • unikátní buben ProTex
 • invertorový motor s 10letou zárukou
 • energetická třída B
 • kapacita 8 kg

Seznamte se s pračkou AEG ProSense L6FLI48SC

Předem plněná pračka AEG ProSense L6FLI48SC v energetické třídě B pojme až 8 kilo prádla. Vně pračky dominuje invertorový motor, který se pyšní mimořádně tichým chodem, maximálním výkonem a energetickou úsporou. Zároveň bezkartáčová invertní technologie minimalizuje opotřebení i vibrace, čímž prodlužuje životnost a snižuje poruchovost. Výrobce ztvrzuje kvalitu motoru 10letou zárukou.

Inteligentní spotřebič

AEG L6FLI48SC je pračkou výjimečně inteligentní – zásluhou inovativní technologie ProSense automaticky přizpůsobí čas cyklu, spotřebu energie a vody individuálně každé náplni. Ať už perete pár triček nebo várku za celý týden – důmyslné senzory se vždy postarají o to, aby se tkaniny nepraly zbytečně dlouho a nedocházelo k jejich nadměrnému opotřebování. Vaše prádlo díky tomu bude po dlouhou dobu stále jako nové, zachová si svou strukturu i specifické barvy. XXL průměr plnicích dvířek dále garantuje snadné vkládání i vyndavání prádla, včetně objemnějších kousků jako jsou deky, polštáře či prostěradla.

AEG L6FBI48SC s praktickými funkcemi

Pračka AEG L6FLI48SC nabízí pro váš maximální komfort samozřejmě i oblíbenou funkci odloženého startu, praktickou dětskou pojistku, předpírku, možnost navolení typu skvrn či funkci extra máchání. Mezi programy naleznete i užitečné cykly pro praní pokrývek či sportovního textilu.
Pomyslnou třešničkou na dortu ve výbavě pračky AEG je unikátní buben ProTex, který každému kousku prádla poskytuje specifickou a šetrnou péči. Zásluhou optimalizovaných pohybů a toku vody skrze trysky je účinně redukováno tření o stěny bubnu po celou dobu praní. Menší otvory v plášti rovněž minimalizují natahování prádla, takže si každé vaše oblečení zachová svůj tvar i během odstřeďování.

 


 

Pračka předem plněná
AEG ProSense™ L6FLI48SC
Hlavní technologie: ProSense™
Energetická třída: B
Kapacita praní: 8 kg
Otáčky za minutu: 1400
Hlučnost odstřeďování (db): 74
Woolmark: Blue
Displej: LCD digit displej
Odložený start
Český panel a popisky

ŠETŘETE VODOU A ENERGIÍ S TECHNOLOGIÍ PROSENSE®
Technologie ProSense® přizpůsobí čas, spotřebu vody a energie každé várce, ať už je to jedno tričko, nebo prádlo za celý týden. Speciální senzory zajištují, že se vaše prádlo nebude prát zbytečně dlouho, aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení materiálů. Déle si tak udrží svěží barvu i texturu.

OCHRANA ODĚVŮ V BUBNU PROTEX
Pračka AEG je vybavena speciálním bubnem ProTex, který byl navržen pro co nešetrnější zacházení s každým kouskem prádla. Díky pohybu bubnu a toku vody skrz trysky bubnu je minimalizováno tření o stěny bubnu po dobu celého pracího cyklu. Množství menších otvorů v plášti bubnu napomáhá snižování natahování prádla, které si tak uchovává svůj tvar v průběhu fáze odstřeďování.

Motor: Invertor motor se zárukou 10 let (po registraci na www.aeg.cz).

Rozměry VxŠxH: 850x600x575 mm (max hloubka 600 mm)

*Obrázky mají pouze informativní charakter a nemusejí odpovídat skutečnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: