Hoover HF522SFP 011

 

 • Doprava zdrarma!
 • Tyčový vysavač aku, 2v1, doba nabíjení 2,5 h, doba provozu 45 min, na čištění koberců a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, mikrofiltr a pěnový filtr, objem nádržky 0,45 l, led osvětlení, napájecí kabel, pěnový filtr, prachový kartáč a štěrbinová hubice, barva červená
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 5015
4 995 Kč 4 128,10 Kč bez DPH
Hoover HF522SFP 011
Hoover HF522SFP 011
Doprava zdarma
 • Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH a všech poplatků
 • Po předchozí domluvě možnost odběru zboží v sídle firmy nebo v našem centrálním skladu
 • Nabízené zboží je od oficiálních českých dovozců

ZÁKLADNÍ ÚDAJE Objem 0,45 litry Sací výkon 75 W Hlučnost 84 dB Typ filtru Mikrofiltr PŘÍSLUŠENSTVÍ Štěrbinová hubice Ano FUNKCE Regulace sání Ano OSTATNÍ Výška 107,9 cm Šířka 19,5 cm Hloubka 25,2 cm Hmotnost 2,2 kg Barva Červená Kvalitní lithiová baterie vám zaručí až 45 minut vysávání. Nabíjení poté potrvá pouhé 2,5 hodiny. Vysavač je ideální na sbírání nečistot, tvrdé a hladké podlahy, koberce a zvířecí chlupy. K úklidu můžete využít bohaté příslušenství a navíc také flexibilní hubici, kterou můžete rychlým pohybem zápěstí sklopit o 90° a otočit o 180°?. Nechybí také kvalitní LED osvětlení pro perfektní viditelnost všech nečistot.

 • LED osvětlení pro perfektní viditelnost nečistot
 • Ergonomicky tvarovaná rukojeť
 • Kvalitní lithiová baterie vám zaručí až 45 minut vysávání
 • Bohaté příslušenství vysavače Hoover H-Free HF522SFP 011
 • Nabíjení baterie trvá pouhé 2,5 hodiny
 • V případě potřeby můžete baterii vyjmout a zapojit ji kdekoliv budete potřebovat
 • LED indikátor stavu nabíjení
 • Kvalitní bezkartáčový impulsní motor
 • Motor s otáčkami 10 000 za minutu
 • Systém pro snadné uvolnění a vyjímaní kartáče z hubice
 • Hoover H-Free HF522SFP 011 s dotykovým displejem
 • Rychlým pohybem zápěstí sklopíte hubici o 90° a otočíte o 180°?
 • Parkovací pozice během úklidu
 • Hygienický úklid vhodný také pro alergiky
 • Systém separace prachu

Kompaktní rozměry vysavače Hoover

Tyčový aku vysavač Hoover H-Free HF522SFP 011 vás potěší svými kompaktními rozměry, díky kterým se vejde i do skříně. Jednoduše tak můžete výšku snížit na 69 cm a uskladnit vysavač kdekoliv budete potřebovat. Integrované příslušenství navíc umožňuje pohodlné používání přístroje.

Dokonalá péče o všechny druhy podlah

Součástí vysavače Hoover H-Free HF522SFP 011 jsou 2 rotační kartáče, které se šetrně a účinně postarají o jakýkoliv druh podlahy. Kartáč s hrubšími štětinami zajistí perfektní péči a výsledky na tvrdých podlahách a kobercích. Červený měkký kartáč je zase ideální pro jemné čištěné tvrdých podlah a jemných povrchů. Šetrně se postará také o parkety a dřevěné podlahy.

Hoover H-Free HF522SFP 011 s dotykovým displejem

Abyste měli úklid co nejpohodlnější, je tyčový aku vysavač Hoover H-Free HF522SFP 011 vybaven dotykovým LED displejem, na kterém můžete snadno a rychle nastavit výkon jedním dotykem.

Kvalitní LED osvětlení pro naprostý přehled při úklidu

Díky kvalitnímu LED osvětlení na hlavní podlahové hubici budete mít naprostý přehled o všech nečistotách. Osvětlení vám posvítí na tmavá místa pod stolem, pohovkou či postelí. 

Praktická hubice pro vysávání zvířecích chlupů

V příslušenství vysavače Hoover H-Free HF522SFP 011 nechybí také hubice H-LAB FLEX & DEEP PET HAIR, která je ideální pro vysávání zvířecích chlupů. Hubici lze také využít pro snadné čištění měkkého nábytku nebo schodů. Vše tak zvládnete rychle a bez námahy. Hubice má také odnímatelný sametový váleček, který se snadno udržuje.

Rychlé nabíjení vysavače Hoover H-Free HF522SFP 011

Nabíjení tyčového aku vysavače Hoover H-Free HF522SFP 011 trvá pouhé 2,5 hodiny, přičemž stačí jednoduše zapojit nabíječku do zásuvky a napájení kabel do vysavače. Jak jednoduché že? V případě potřeby můžete baterii vyjmout a zapojit ji kdekoliv budete potřebovat. O stavu nabíjení budete informování prostřednictvím LED indikátoru, který vám ukáže stav baterie, kdy je čas dobití a naopak.

Vysoký sací výkon pro perfektní výsledky

Tyčový aku vysavač Hoover H-Free HF522SFP 011 pro svůj provoz využívá kvalitní bezkartáčový impulsní motor, který vám zaručí vysoký sací výkon pro perfektní výsledky vašeho úklidu. Motor s otáčkami 10 000 za minutu poskytuje 75 AW sacího výkonu, pro efektivní zachycování prachu a nečistot.

Systém pro snadné uvolnění a vyjímaní kartáče z hubice

Kartáč z hubice jednoduše vyjmete a vyčistíte bez použití jakékoliv dalšího přístroje. Snadno tak můžete odstranit z kartáče namotané vlasy, chloupky a další nečistoty, které se na kartáč dostanou. Příslušenství vysavače Hoover H-Free HF522SFP 011 tak budete mít vždy krásně čisté a připravené pro další použití.

Dlouhá výdrž lithiové baterie

Tyčový aku vysavač Hoover H-Free HF522SFP 011 disponuje kvalitní lithiovou baterií, která vám zaručí až 45 minut provozu v automatickém režimu s příslušenstvím bez motorizované hubice. Ve standardním režimu vám slíbí až 25 minut provozu a 12 minut provozu v Turbo režimu. Úklid tak zvládnete levou zadní!

Rychlým pohybem zápěstí sklopíte hubici o 90° a otočíte o 180°?

Pro ještě větší pohodlí během úklidu celé vaši domácnosti, je vysavač Hoover H-Free HF522SFP 011 vybaven hubicí, která je sklopná o 90° a otočná o 180°. Prostřednictvím H-Lab Flat & Drive tak můžete plynule  vysávat kolem nábytku i pod ním. Snadno se dostanete do úzkých prostor pod postelí, nábytek či gaučem.

Parkovací pozice během úklidu

Potřebujete během úklidu přemístit některé části nábytku? Jednoduše tak zaparkujte tyčový aku vysavač Hoover H-Free HF522SFP 011 ve svislé poloze (na tvrdých podlahách). V případě, že máte doma děti, doporučujeme nenechávat vysavač v této poloze bez dozoru. Pokud máte uklizeno, je možné vysavač uložit do nástěnného držáku, který je pro uskladnění ideální, protože bude pevně držet.

Flexibilní nabíjení vysavače Hoover H-Free HF522SFP 011

Tyčový aku vysavač Hoover H-Free HF522SFP 011 je možné nabíjet přímo zapojením do zásuvky nebo můžete velmi jednoduše vyjmout baterii a zapojit ji kdekoliv budete potřebovat. Není tak potřeba přenášet na nabíjení celý vysavač. O stavu nabíjení budete informováni prostřednictvím LED indikátoru.
 

Hygienický úklid vhodný také pro alergiky

Vysavač Hoover H-Free HF522SFP 011 myslí také na vaše zdraví, jelikož je vybaven separačním systémem Single Cyclone, který dokáže oddělit a zachytit i ty nejjemnější částice prachu a nečistot uvnitř nádoby. Jednoduše stačí pomocí jednoho tlačítka celý obsah nádoby na prach vysypat. Vy tak nepřijdete do kontaktu s prachem, díky čemuž je vysavač vhodný také pro alergiky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: