Samsung QE65Q80A Distribuce CZ

 • Distribuce CZ
 • Doprava zdarma
 • Přímé zadní podsvícení
 • Quantum Procesor 4K
 • Q HDR 1500
 • Zvuk Sledující pohyb (OTS)
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 5103
23 990 Kč 19 826,45 Kč bez DPH
Samsung QE65Q80A Distribuce CZ
Samsung QE65Q80A Distribuce CZ
Doprava zdarma
 • Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH a všech poplatků
 • Po předchozí domluvě možnost odběru zboží v sídle firmy nebo v našem centrálním skladu
 • Nabízené zboží je od oficiálních českých dovozců

Extrémní rozsah kontrastu a zvuku

Q80A displays intricately blended color graphics which demonstrate long-lasting colors of Quantum Dot technology.Q80A displays intricately blended color graphics which demonstrate long-lasting colors of Quantum Dot technology.

Hluboké černé a čisté bílé odstíny s obrazovou technologií LED

Přímé zadní podsvícení

Koncentrované zóny precizně řízeného LED displeje zobrazují ultra hluboké černé a čisté bílé odstíny.

QLED TV clearly shows turtles swimming by adjusting the amount of light on the LED backlight.QLED TV clearly shows turtles swimming by adjusting the amount of light on the LED backlight.

Skvělý obraz a zvuk, za kterými stojí pokročilá inteligence

Quantum Processor 4K

Quantum Processor 4K pohání všestranný výkon, inteligentně optimalizuje obraz, zvuk a další, aby vám poskytl skutečně dechberoucí zážitek ze sledování. Umělá inteligence zároveň analyzuje a přepočítává daný obraz do vyššího rozlišení.

The QLED TV processor chip is shown. The Samsung logo as well as the AI Quantum Processor 4K logo can be seen on top.The QLED TV processor chip is shown. The Samsung logo as well as the AI Quantum Processor 4K logo can be seen on top.

*Zážitek ze sledování se může lišit v závislosti na typu obsahu a formátu. Upscaling se nemusí vztahovat na připojení k PC a herní režim.

Miliarda barevných odstínů s Quantum Dot

100% barevný objem s Quantum Dot

Technologie Quantum Dot přináší náš nejlepší obraz všech dob. Se 100% barevným objemem promění Quantum Dot světlo v dechberoucí barvu, která zůstane věrná při jakékoli úrovni jasu.

QLED TV displays an intricately colored image of flamingos to demonstrate color shading brilliance of Quantum Dot technology.QLED TV displays an intricately colored image of flamingos to demonstrate color shading brilliance of Quantum Dot technology.

*100% objem barev měřený v režimu videa a barevném prostoru DCI-P3, certifikováno VDE.

Filmový obraz s hlubším kontrastem

Quantum HDR 1500

Vychutnejte si pohlcující barvu s hlubšími detaily a kontrastem. Quantum HDR 1500 vám přináší novou úroveň HDR.

*Rozsah jasu Quantum HDR je založen na interních testovacích standardech a může se měnit v závislosti na podmínkách nebo specifikací sledování. *Q80A 50’’: Quantum HDR 1000

The dark valley surrounded by many stars is clearly visible on QLED TV. QLED TV shows accurate representation of bright and dark colors by catching small details.The dark valley surrounded by many stars is clearly visible on QLED TV. QLED TV shows accurate representation of bright and dark colors by catching small details.

Brilantní barvy z každého pohledu

Širokoúhlé pozorovací úhly

Širokoúhlé pozorovací úhly vám umožňují vidět brilantní barvy z více úhlů s menším zkreslením barev. Dokonce i ze strany získáte vždy plný obraz.

Čtyři televizní obrazovky jsou uspořádány do různých úhlů, takže jednu lze vidět ze strany, a pár běžící je vidět na čtyřech televizních obrazovkách jako jedna obrazovka.Čtyři televizní obrazovky jsou uspořádány do různých úhlů, takže jednu lze vidět ze strany, a pár běžící je vidět na čtyřech televizních obrazovkách jako jedna obrazovka.

Okolnosti se mění, perfektní obraz zůstává

Adaptivní obraz

Dopřejte si dokonalý obraz, aniž byste museli provádět jakékoliv úpravy nastavení. Jas a kontrast obrazovky se automaticky mění v závislosti na okolních podmínkách a obsahu, který sledujete.

Kvalita TV v temném prostoru a kvalita TV ve světlém prostoru se porovnávají ve stejném prostoru. Obrazovka se automaticky upraví tak, aby byla tmavší v tmavém prostoru a jasnější ve světlém prostoru.Kvalita TV v temném prostoru a kvalita TV ve světlém prostoru se porovnávají ve stejném prostoru. Obrazovka se automaticky upraví tak, aby byla tmavší v tmavém prostoru a jasnější ve světlém prostoru.

Zvuk, který se pohybuje s akcí

Zvuk sledující pohyb (OTS)

Vnímejte nuance v každé scéně díky zvuku, který sleduje každý pohyb. S vyhrazenými prostorovými reproduktory můžete zažít 3D zvuk, který vás vtáhne do děje.

Z ptačí perspektivy se dva čluny pohybují zdola nahoru. Loď nalevo již opouští televizní obrazovku a loď napravo na televizní obrazovce je označena zvukem.Z ptačí perspektivy se dva čluny pohybují zdola nahoru. Loď nalevo již opouští televizní obrazovku a loď napravo na televizní obrazovce je označena zvukem.

Televize a soundbar uspořádány v dokonalé harmonii

Q-Symphony

Obklopte se zvukem z televizoru a soundbaru, které jsou harmonicky sladěny. Q-Symphony umožňuje, aby reproduktory TV a soundbar fungovaly současně pro ještě lepší prostorový efekt bez ztlumení reproduktorů TV.

*Q-Symphony je k dispozici pouze s kompatibilním soundbarem. Zkontrolujte kompatibilitu Q-Symphony ve specifikacích soundbaru.

Simulovaná grafika zvukových vln z televizoru a soundbaru předvádí technologii Q Symphony při společném přehrávání zvuku.Simulovaná grafika zvukových vln z televizoru a soundbaru předvádí technologii Q Symphony při společném přehrávání zvuku.

Automaticky optimalizovaný zvuk, který se sladí s vaším prostorem

Kalibrace zvuku - SpaceFit Sound

Vychutnejte si optimalizovaný zvuk v souladu s instalačním prostředím, ať už je na zdi nebo na stolku, a užijte si tak optimální zvukový zážitek.

Televizor QLED analyzuje celý prostor místnosti a odesílá optimalizovaný zvuk pro daný prostor.Televizor QLED analyzuje celý prostor místnosti a odesílá optimalizovaný zvuk pro daný prostor.

Zachyťte každé slovo bez vyrušování

Active Voice Amplifier (AVA)

Nově přidaná inteligence šumu v reálném čase. Pokud se v obytném prostředí vyskytne hluk, mohl by diváky rušit. AVA však pomáhá zvýraznit hlas scény, aby televizor mohl divákům poskytovat zřetelný dialog.

Žena vaří při sledování televize. Navzdory hluku vycházejícímu z mixážního pultu technologie Active Voice Amplifier usnadňuje poslech televizních konverzací.Žena vaří při sledování televize. Navzdory hluku vycházejícímu z mixážního pultu technologie Active Voice Amplifier usnadňuje poslech televizních konverzací.

Výjimečné vylepšení pohybu ve 4K 120 Hz

Motion Xcelerator Turbo+

Zdolejte každého nepřítele, a to i při prudkých rychlostech. Díky výjimečným vylepšením pohybu až 4K 120 Hz a době odezvy pod 10 ms si můžete užít hraní s ultrajemnou akcí bez zpoždění a rozmazání pohybu.

Závodní auto na televizní obrazovce vypadá na QLED TV jasněji a viditelněji než na konvenčním televizoru díky technologii motion xcelerator turbo + až do 4K 120 Hz.Závodní auto na televizní obrazovce vypadá na QLED TV jasněji a viditelněji než na konvenčním televizoru díky technologii motion xcelerator turbo + až do 4K 120 Hz.

Scény měnící hru v celém rozsahu

Super Ultrawide GameView a Game Bar

Poměry obrazovky 21:9 a 32:9 vám poskytnou další zobrazovací plochu, kterou potřebujete, abyste maximalizovali herní zážitek — a vyhráli. Optimalizujte své hraní pomocí Game Baru, nabídky na obrazovce, která vám umožní upravovat poměr obrazovky v reálném čase, kontrolu zpoždění na vstupu, FPS, HDR, nastavení bezdrátových sluchátek a další.

*Super ultrawide GameView je k dispozici pouze pro podporované ultraširokoúhlé hry a PC hry. *Některé herní platformy nemusí tuto funkci podporovat nebo její používání může být omezeno. *Může být vyžadována změna rozlišení obrazovky z externího zařízení. *Není k dispozici pro Q60A 32"

Možnosti QLED TV s poměrem stran 32: 9 a 16: 9 super ultravysokého pohledu, ke kterému se během hraní videohry přistupuje prostřednictvím herní lišty QLED TV, která umožňuje další ovládání různých nastavení ve hře.Možnosti QLED TV s poměrem stran 32: 9 a 16: 9 super ultravysokého pohledu, ke kterému se během hraní videohry přistupuje prostřednictvím herní lišty QLED TV, která umožňuje další ovládání různých nastavení ve hře.

Hraní v HDR bez trhání, zasekávání a s nízkou latencí

FreeSync Premium Pro

Díky certifikované základní technologii AMD FreeSync Premium Pro™ se dočkáte sníženého zasekávání a trhání obrazovky, stejně jako vynikající kombinace plynulého hraní při špičkovém výkonu, výjimečného vizuálu s vysokým dynamickým rozsahem a nízké latence pro skutečný herní výkon.

Výhoda AMD FreeSync Premium Pro je vysvětlena trháním obrazu na obrazovce, když je funkce vypnutá.Výhoda AMD FreeSync Premium Pro je vysvětlena trháním obrazu na obrazovce, když je funkce vypnutá.

Pracujte a studujte z domova

Bezdrátové připojení počítače - PC on TV

Využijte všech možností a užijte si bezproblémový přístup k počítači, notebooku či mobilu na vaší televizi. Home office a distanční výuka získají nový rozměr efektivity.

*Vzdálené připojení k počítači je podporováno pouze pro Windows 10 Professional nebo novější a Mac OS 10.5 nebo novější. *Připojení smartphonu k Samsung Dex vyžaduje kompatibilní mobilní zařízení. *Dostupnost služeb se může změnit bez předchozího upozornění. *K TV a PC je vyžadováno internetové připojení.
In a living room home office, QLED TV screen shows PC on TV feature which allows home TV to connect to office PC.In a living room home office, QLED TV screen shows PC on TV feature which allows home TV to connect to office PC.

Uvidíte vše na jedné obrazovce

Multi View

Sledujte svoji TV i smartphone na jedné obrazovce současně. Ať už jde o živé výsledky ze sportovních zápasů nebo video návody k hrám, jednoduše připojte svůj telefon a užijte si multi zobrazování jako nikdy předtím. 8K TV vám umožní na jedné obrazovce sledovat až 2 různé samostatné obrazovky.

A group of people use QLED TV Multi view feature to enjoy a football match and view play-by-play information at the same time on the same screen.A group of people use QLED TV Multi view feature to enjoy a football match and view play-by-play information at the same time on the same screen.

*Podporuje smartphone se systémem Android a iOS. Podrobnosti o kompatibilních mobilních zařízeních najdete na stránce podpory.

Připojte se pouhým dotykem

Jednoduché zrcadlení obsahu Tap View

Pro zrcadlení filmů nebo hudby z mobilu na televizor vám bude stačit jediné klepnutí. Jakmile klepnete mobilním telefonem na televizor, ihned rozpozná klepnutí a automaticky přepne na režim zrcadlení. Přepínání na televizor bude rychlé a snadné, takže si můžete i nadále užívat svůj oblíbený obsah.

*Tap View je k dispozici na zařízeních Samsung Galaxy se systémem Android OS 8.1 a vyšším. *Není k dispozici u Q60A 32"

A user taps their smartphone against their QLED TV to mirror their ballerina contents to a bigger screen for more comfort.A user taps their smartphone against their QLED TV to mirror their ballerina contents to a bigger screen for more comfort.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: