Samsung UE43AU8072 Distribuce CZ

 • Doprava zdarma
 • Distribuce CZ
 • Krystalicky čistý obraz
 • Novinka 2021
 • Motion Xcelerator
 • Hlasové ovládání
 • PC v TV
Dostupnost Na dotaz
Kód: 5588
10 890 Kč 9 000 Kč bez DPH
Samsung UE43AU8072 Distribuce CZ
Samsung UE43AU8072 Distribuce CZ
Doprava zdarma
 • Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH a všech poplatků
 • Po předchozí domluvě možnost odběru zboží v sídle firmy nebo v našem centrálním skladu
 • Nabízené zboží je od oficiálních českých dovozců

Živé křišťálové barvy na našem nejtenčím profilu

AU8000 displays intricately blended color graphics which demonstrate vivid crystal color.AU8000 displays intricately blended color graphics which demonstrate vivid crystal color.

Pulzující křišťálové barvy

Dynamic Crystal Color

Ponořte se do obrazu s miliardou barevných odstínů. Dynamic Crystal Color přináší realistické variace, se kterými uvidíte všechny jemné nuance.

Lesní obraz vpravo ukazuje složitější barevný obraz díky technologii Dynamic Crystal Color ve srovnání s konvenčním nalevo.Lesní obraz vpravo ukazuje složitější barevný obraz díky technologii Dynamic Crystal Color ve srovnání s konvenčním nalevo.

Plynulý pohyb pro jasný obraz

Motion Xcelerator

Užijte si jasný obraz a výkon, díky automatickému odhadování a dopočítávání obrazu dle zdroje obsahu.

A dirt bike racer looks clear and visible inside the UHD TV screen because of UHD TV motion xcelerator technology.A dirt bike racer looks clear and visible inside the UHD TV screen because of UHD TV motion xcelerator technology.

Vychutnejte si realistické barevné odstíny ve výkonném 4K

Procesor Crystal 4K

Výkonný upscaling 4K zajišťuje, že získáte až 4K rozlišení pro váš oblíbený obsah. Díky propracované technologii mapování barev zažijete také realističtější barevné odstíny.

The crystal processor chip is shown. The Samsung logo as well as the Crystal Processor 4K logo can be seen on top.The crystal processor chip is shown. The Samsung logo as well as the Crystal Processor 4K logo can be seen on top.

Zažijte realitu rozlišení 4K UHD

Rozlišení 4K

Televizor 4K UHD jde nad rámec běžného FHD. Se 4× více pixely nabízí vašim očím jasný a ostrý obraz, jaký si zaslouží. Nyní můžete vidět i ty nejmenší detaily v každé scéně.

The flower image on the right compared to the left shows higher quality picture resolution created by 4K UHD technology.The flower image on the right compared to the left shows higher quality picture resolution created by 4K UHD technology.

Uvidíte tmu i světlo v každé scéně

HDR

Vysoký dynamický rozsah HDR zvyšuje škálu úrovně světla na vašem televizoru, takže si můžete vychutnat obrovské spektrum barev a všechny vizuální detaily i v těch nejtemnějších scénách.

*Zážitek ze sledování se může lišit v závislosti na typu obsahu a formátu.

Obrázek plážové jeskyně vlevo ve srovnání s obrázkem SDR vpravo ukazuje širší rozsah úrovní světla a tmy díky technologii HDR.Obrázek plážové jeskyně vlevo ve srovnání s obrázkem SDR vpravo ukazuje širší rozsah úrovní světla a tmy díky technologii HDR.

Televizor a soundbar v dokonalé harmonii

Q-Symphony

Obklopte se zvukem z TV a soundbaru, které jsou perfektně harmonicky sladěny. Q-Symphony umožňuje jedinečné simultánní fungování televizních reproduktorů se soundbarem pro lepší prostorový efekt bez ztlumení TV reproduktorů.

Simulated sound wave graphics from TV and soundbar demonstrate Q Symphony technology as they play sound together.Simulated sound wave graphics from TV and soundbar demonstrate Q Symphony technology as they play sound together.

Štíhlý a elegantní, více než kdy dřív

AirSlim

Crystal UHD se vyznačuje ultratenkým profilem, díky němuž TV hladce splyne s vaším interiérem a vytvoří tak minimalistický vzhled, který vždy elegantně vynikne.

Profile view of Crystal UHD TV shows ultra slim design of Crystal UHD TV AirSlim.Profile view of Crystal UHD TV shows ultra slim design of Crystal UHD TV AirSlim.
A close-up view of AU8000 shows the narrow gap between TV and wall. The word Slim Fit Wall Mount can be seen on the side.A close-up view of AU8000 shows the narrow gap between TV and wall. The word Slim Fit Wall Mount can be seen on the side.

Dokonale přilne ke zdi

Držák na zeď - Slim Fit

Dosáhněte vytouženého minimalistického vzhledu interiéru, který jste vždy chtěli. Díky snadno instalovatelnému držáku na zeď Slim Fit váš televizor pohodlně přilne ke zdi a pomůže vám přirozeně zapadnout do vašeho prostoru.
 
*Měřeno od zadní části televizoru, mezera se může lišit v závislosti na instalaci a typu stěny. *Držák na zeď Slim Fit se prodává samostatně.
A close-up view of AU8000 on stand shows less viewing distraction from cables due to its Clean Cable SolutionA close-up view of AU8000 on stand shows less viewing distraction from cables due to its Clean Cable Solution

Zbavte se nepořádku

Clean Cable Solution

Mějte své kabely uklizené a skryté, čímž snížíte pocit nepořádku a udržíte čistý vzhled vaší televize.
 
*Skutečný produkt se může lišit od zobrazeného obrázku.
 

Pracujte a studujte z domova

Bezdrátové připojení počítače - PC on TV

Využijte všech možností a užijte si bezproblémový přístup k počítači, notebooku či mobilu na vaší televizi. Home office a distanční výuka získají nový rozměr efektivity.

In a living room home office, A TV screen shows PC on TV feature which allows home TV to connect to office PC.In a living room home office, A TV screen shows PC on TV feature which allows home TV to connect to office PC.

Připojte se pouhým dotykem

Jednoduché zrcadlení obsahu Tap View

Pro zrcadlení filmů nebo hudby z mobilu na televizor vám bude stačit jediné klepnutí. Jakmile klepnete mobilním telefonem na televizor, ihned rozpozná klepnutí a automaticky přepne na režim zrcadlení. Přepínání na televizor bude rychlé a snadné, takže si můžete i nadále užívat svůj oblíbený obsah.

A user taps their smartphone against their AU8000 TV to mirror their ballerina contents to a bigger screen for more comfort.A user taps their smartphone against their AU8000 TV to mirror their ballerina contents to a bigger screen for more comfort.
 
 • *Vzdálené připojení k počítači je podporováno pouze pro Windows 10 Professional nebo novější a Mac OS 10.5 nebo novější. *Připojení smartphonu k Samsung Dex vyžaduje kompatibilní mobilní zařízení. *Dostupnost služeb se může změnit bez předchozího upozornění. *K TV a PC je vyžadováno internetové připojení. *Tap View je k dispozici na zařízeních Samsung Galaxy se systémem Android OS 8.1 a vyšším.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: