Samsung QE55S90F
  • Doprava zdarma
  • Distribuce CZ
  • Úhlopříčka 138 cm (55"), OLED 4K TV (3840 x 2160), OLED HDR+, Samosvítící pixely, 100% objemem barev, Neural Quantum AI Gen3 Processor 4K, Ultraširoké pozorovací úhly, Antireflexní vrstva, Motion Xcelerator 144 Hz, Zvuk 40W, Zvuk sledující pohyb OTS Lite, Dolby Atmos, Adaptivní obraz a zvuk PRO, XBOX - Hry přímo v TV bez konzole, LaserSlim Design
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1403
Samsung QE55S90F
Samsung QE65S90F 1
Novinka
Doprava zdarma
  • Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH a všech poplatků
  • Po předchozí domluvě možnost odběru zboží v sídle firmy nebo v našem centrálním skladu
  • Nabízené zboží je od oficiálních českých dovozců
Specifikace
  • Displej 55"
  • Rozlišení 4K (3 840 × 2 160)
  • Obnovovací frekvence 100 Hz (až 144 Hz)
  • OLED
  • Velikost obrazovky 55"
  • Rozlišení 4K (3 840 × 2 160)
  • Antireflexní povrch Ano
  • Zpracování obrazu NQ4 AI Gen3 Procesor
  • HDR (vysoký dynamický rozsah) OLED HDR+
  • HDR 10+ Ano (ADAPTIVE/ GAMING)
  • Kontrast Samostatně svítící pixely
  • Pozorovací úhel Ultraširoký pozorovací úhel
  • Zvýrazňovač kontrastu Real Depth Enhancer
  • Plynulé zobrazení pohybu Motion Xcelerator 144 Hz
  • Chytrá kalibrace Základní
  • AI Upscale 4K AI Upscaling Pro
  • AI Motion Enhancer AI Motion Enhancer Pro
  • HDR Brightness Optimizer Ano
  • Režim Filmmaker (FMM) Ano
  • AI HDR Remastering Auto HDR Remastering pro
  • Dolby Atmos® Ano
  • Zvuk sledující pohyb (OTS) OTS Lite
  • Q-Symphony Ano
  • Zvukový popis Ano
  • Zvukový výkon (RMS) 40 W
  • Druh reproduktorů 2.1CH
  • Adaptivní zvuk Ano (Adaptive Sound Pro)
  • 360 Audio Ano
  • Operační systém Tizen™ Smart TV
  • Bixby Ano
  • Vzdálené hlasové ovládání TV Ano
  • Built-in Voice Assistant Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
  • Samsung TV Plus Ano (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
  • Webový prohlížeč Ano
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote Ano
  • Samsung Health Ano (GB,IE only)
  • Universal Guide Ano (GB, FR, DE, IT, ES)
  • Rozdělení obrazovky (Multi view) Až 2 videa
  • Režim Ambient Ano
  • Apple AirPlay Ano (bez Alandských ostrovů, Faerských ostrovů, Nizozemských Antil, San Marina)
  • Daily+ Ano
  • Automatický herní režim Ano
  • Game Motion Plus Ano
  • Dynamic Black EQ Ano
  • VRR Ano
  • Prostorový zvuk Ano
  • Ultraširoký herní režim Ano
  • Mini Map Zoom Ano
  • Light-sync Ano (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
  • FreeSync FreeSync Premium Pro
  • HGiG Ano
  • Gaming Hub Ano (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
  • Digitální vysílání DVB-T2CS2 × 2
  • Analogový tuner Ano
  • 2 tunery Ano
  • CI (Common Interface) CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT pouze
  • Vysílání dat HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
  • TV Key podpora Ano
  • HDMI 4
  • HDMI (High Frame Rate) 4K 144 Hz (pro HDMI 1/2/3/4)
  • USB 2 × USB-A
  • Ethernet (LAN) 1
  • Digitální audio výstup (optický) 1
  • RF vstup (pozemní / kabelový vstup / satelitní vstup) 1/1 (Běžné použití pro pozemní)/2
  • CI Slot 1
  • HDMI Audio Return Channel eARC
  • Wi-Fi Ano (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth Ano (5.3)
  • Anynet+ (HDMI-CEC) Ano
  • Design LaserSlim
  • Typ rámečku Bezrámečkový design
  • Barva přední strany Černá
  • Typ stojanu Simple Plus Blade
  • Barva podstavce Stříbrná
  • EPG Ano
  • IP Control Ano
  • Jazyk OSD 27 evropských jazyků + ruština (pouze při připojení k síti v EE, LV, LT)
  • Usnadnění – Hlasový průvodce
  • Podpora pro osoby se zhoršeným zrakem
    Zavřené titulky (titulky), vícerozvodový zvuk, zvětšení znakového jazyka
  • Podpora pro sluchově postižené
    Skrytá zobrazení titulků (titulky), vícerozvodový zvuk, zvětšení pro znakový jazyk
  • Podpora pro osoby s motorickým postižením
    Pomalé opakování tlačítka, aplikace pro dálkové ovládání pro všechny
  • Zdroj napájení AC 220 - 240 V~ 50/60 Hz
  • Maximální spotřeba energie 380 W
  • Spotřeba energie (pohotovostní režim) 0.50 W
  • Spotřeba (typická) 80 W
  • Roční spotřeba (EU standard) 111 kWh
  • Eco Sensor Ano
  • Automatická úspora energie Ano
  • Energetická třída G
  • Automatické vypnutí Ano
  • Rozměry balení (Š x V x H)
  • 1 385 × 832 × 153 mm
  • Rozměry televizoru s podstavcem (Š x V x H)
    1 225,4 × 773,6 × 265,2 mm
  • Rozměry televizoru bez podstavce (Š x V x H)
    1 225,4 × 708,6 × 39,9 mm
  • Podstavec (základní) (Š x H)
    366 × 265,2 mm
  • VESA Spec
    300 × 200 mm