Samsung QE75QN80F
  • Doprava zdarma
  • Distribuce CZ
  • Úhlopříčka 189 cm (75"), 4K Neo QLED TV (3840 x 2160), Neo Quantum HDR, Quantum Matrix Mini LED Core, Neural Quantum Processor 4K AI Gen2 ,Tuner (DVB-T2/C/S2), Široké pozorovací úhly, 100% objem barev, Motion Xcelerator 144 Hz, Chytrá kalibrace obrazu, Režim šetrný pro oči, Herní režim, Adaptivní obraz PRO a zvuk, Dolby Atmos / OTS Lite, Zvuk 30 W, XBOX - Hry přímo v TV bez konzole
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1421
Samsung QE75QN80F
Samsung QE75QN80F
Doprava zdarma
  • Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH a všech poplatků
  • Po předchozí domluvě možnost odběru zboží v sídle firmy nebo v našem centrálním skladu
  • Nabízené zboží je od oficiálních českých dovozců
Specifikace
  • NeoQLED
  • Velikost obrazovky 75"
  • Obnovovací frekvence 100 Hz (až 144 Hz)
  • Rozlišení 4K (3 840 × 2 160)
  • Zpracování obrazu NQ4 AI Gen2 Procesor
  • HDR (vysoký dynamický rozsah) Neo Quantum HDR
  • HDR 10+ Ano (ADAPTIVE/ GAMING)
  • AI Upscale 4K AI Upscaling
  • Kontrast Quantum Mini LED
  • Pozorovací úhel Široký pozorovací úhel
  • Micro Dimming Supreme UHD Dimming
  • Zvýrazňovač kontrastu Real Depth Enhancer
  • Plynulé zobrazení pohybu Motion Xcelerator 144 Hz
  • Chytrá kalibrace Základní
  • Režim Filmmaker (FMM) Ano
  • HDR Brightness Optimizer Ano
  • Color Booster Color Booster Pro
  • AI HDR Remastering Auto HDR Remastering
  • EyeComfort Mode Ano
  • Dolby Atmos® Ano
  • Zvuk sledující pohyb (OTS) OTS Lite
  • Q-Symphony Ano
  • Zvukový popis Ano
  • Zvukový výkon (RMS) 30 W
  • Druh reproduktorů 4CH
  • Active Voice Amplifier Ano (Active Voice Amplifier Pro)
  • Adaptivní zvuk Ano (Adaptive Sound Pro)
  • 360 Audio Ano
  • Operační systém Tizen™ Smart TV
  • Bixby Ano
  • Built-in Voice Assistant Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
  • Samsung TV Plus Ano (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
  • Webový prohlížeč Ano
  • Samsung Health Ano (GB,IE pouze)
  • Universal Guide Ano (GB, FR, DE, IT, ES)
  • Rozdělení obrazovky (Multi view) Až 2 videa
  • Apple AirPlay Ano (bez Alandských ostrovů, Faerských ostrovů, Nizozemských Antil, San Marina)
  • Daily+ Ano
  • Storage Share Ano
  • Live Translate Ano (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Click to Search Ano (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Generative Wallpaper Ano
  • Karaoke Mic Ano
  • Automatický herní režim Ano
  • Game Motion Plus Ano
  • Dynamic Black EQ Ano
  • VRR Ano
  • Prostorový zvuk Ano
  • Ultraširoký herní režim Ano
  • Mini Map Zoom Ano
  • FreeSync FreeSync Premium Pro
  • Light-sync Ano (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
  • Gaming Hub Ano (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
  • AI Auto Game Mode Ano
  • Digitální vysílání DVB-T2CS2
  • Analogový tuner Ano
  • CI (Common Interface) CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT pouze
  • Vysílání dat HbbTV 2.0.3 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,LT,HU,CH,PT,DK,ME)
  • TV Key podpora Ano
  • HDMI 4
  • USB 2 × USB-A
  • HDMI (High Frame Rate) 4K 144 Hz (pro HDMI 1/2/3/4)
  • Ethernet (LAN) 1
  • Digitální audio výstup (optický) 1
  • CI Slot 1
  • Wi-Fi Ano (Wi-F 5)
  • Bluetooth Ano (5.3)
  • Anynet+ (HDMI-CEC) Ano
  • HDMI Audio Return Channel eARC
  • Design Jednoduchý zkosený okraj
  • Typ rámečku Bezrámečkový ze 3 stran
  • Barva přední strany Stříbrná
  • Typ stojanu Aero center
  • Barva podstavce Šedá
  • Art Store Ano
  • Vestavěná funkce POP Ano
  • EPG Ano
  • IP Control Ano
  • Jazyk OSD 27 evropských jazyků + ruština (pouze při připojení k síti v EE, LV, LT)
  • Usnadnění – Hlasový průvodce
  • Podpora pro osoby se zhoršeným zrakem
  • Podpora pro sluchově postižené
    Skryté titulky (titulky), Zvuk s více výstupy, Zoom znakového jazyka
  • Podpora pro osoby s motorickým postižením
    Pomalé opakování tlačítka, aplikace dálkového ovládání. pro všechny
  • Eco Sensor Ano
  • Zdroj napájení AC 220-240V~ 50/60 Hz
  • Maximální spotřeba energie 335 W
  • Energetická třída F
  • Spotřeba energie (pohotovostní režim) 0,5 W
  • Spotřeba (typická) 124 W
  • Roční spotřeba (EU standard) 172 kWh
  • Automatické vypnutí Ano
  • Automatická úspora energie Ano
  • Rozměry balení (Š x V x H)
  • 1 822 × 1 075 × 169 mm
  • Rozměry televizoru s podstavcem (Š x V x H)
    1 670,6 × 1 015,6 × 331,5 mm
  • Rozměry televizoru bez podstavce (Š x V x H)
    1 670,6 × 958,3 × 47,1 mm
  • Podstavec (základní) (Š x H)
    354,8 × 331,5 mm
  • VESA Spec
    400 × 400 mm
  • Hmotnost balení
  • 40,8 kg
  • Hmotnost sestavy se stojanem
    33,5 kg
  • Hmotnost sady bez stojanu
    32,2 kg
  • Uživatelská příručka Ano
  • Podpora pro nastavitelný držák Full Motion Slim (Y22) Ano
  • Podpora webkamery Ano
  • Modul pro Zigbee / Thread Vestavěný
  • Napájecí kabel Ano
Vylepšete vaše zážitky se Samsung Vision AI
Televize Samsung QN80F
Pokročilý hlasový asistent – váš pomocník v domácnosti
Televize Samsung QN80F
Automatické přizpůsobení obrazu a zvuku
Zvuk na míru vašemu prostoru
Elegantně doplní vaši domácnost
O domácího miláčka bude postaráno
Nejmodernější procesor pro bezkonkurenční obraz
Filmové klasiky ve vyšším rozlišení
Televize Samsung QN90F
Užijte si detaily v každém pixelu
Televize Samsung QN90F
Precizní podsvícení a hlubší černá televize Samsung QE75QN80F
Autentické barevné vyznění každé scény
Tisíce odstínů barev s certifikátem PANTONE
Zaostřeno i v pohybu
Plynulé vizuály i v bleskové rychlosti. Technologie Motion Xcelerator s 144Hz obnovovací frekvencí se při hraní postará o minimální odezvu a ostrý pohyb bez rozmazání.