Samsung UE55U8072F
  • Doprava zdarma
  • Distribuce CZ
  • Úhlopříčka 138 cm (55"), UHD Smart TV (3840 x 2160), HDR, LED Mega Contrast, Color Booster,1 Miliarda barev, Crystal Processor 4K,UHD Dimming, 4K Upscaling Motion, Xcelerator, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptivní zvuk, 20 W, HbbTV, XBOX - Hry přímo v TV bez konzole
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 1400
Samsung UE55U8072F
ue43u8072f 1
Novinka
Doprava zdarma
  • Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH a všech poplatků
  • Po předchozí domluvě možnost odběru zboží v sídle firmy nebo v našem centrálním skladu
  • Nabízené zboží je od oficiálních českých dovozců
Specifikace
  • Rozlišení 4K (3 840 × 2 160)
  • HDMI 3
  • USB 1 × USB-A
  • LED
  • Velikost obrazovky 55"
  • Obnovovací frekvence 50 Hz
  • Rozlišení 4K (3 840 × 2 160)
  • Zpracování obrazu Crystal Processor 4K
  • HDR (vysoký dynamický rozsah) HDR
  • HDR 10+ Podporováno
  • Kontrast Mega Contrast
  • Micro Dimming UHD Dimming
  • Zvýrazňovač kontrastu Ano
  • Plynulé zobrazení pohybu Motion Xcelerator
  • AI Upscale 4K Upscaling
  • Color Booster Ano
  • Režim Filmmaker (FMM) Ano
  • Zvuk sledující pohyb (OTS) OTS Lite
  • Q-Symphony Ano
  • Zvukový popis Ano
  • Zvukový výkon (RMS) 20 W
  • Druh reproduktorů 2CH
  • Adaptivní zvuk Ano
  • Operační systém Tizen™ Smart TV
  • Bixby Ano (Voice Ready)
  • Webový prohlížeč Ano
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote Ano
  • Samsung Health Ano (pouze GB,IE)
  • Universal Guide Ano (GB, FR, DE, IT, ES)
  • Multi Device Experience Přenos z mobilu do TV, Zrcadlení zvuku, Bezdrátové zapnutí TV
  • Apple AirPlay Ano (kromě Alandských ostrovů, Faerských ostrovů, Nizozemských Antil a San Marina)
  • Daily+ Ano
  • Storage Share Ano
  • Click to Search Ano (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Automatický herní režim Ano
  • VRR Ano
  • HGiG Ano
  • Gaming Hub Ano (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
  • Digitální vysílání DVB-T2CS2
  • Analogový tuner Ano
  • CI (Common Interface) CI+(1.4)
  • Vysílání dat HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
  • TV Key podpora Ano
  • Wi-Fi Ano (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth Ano (5.3)
  • HDMI 3
  • HDMI (High Frame Rate) 4K 60 Hz (pro HDMI 1/2/3)
  • HDMI Audio Return Channel eARC/ARC
  • Anynet+ (HDMI-CEC) Ano
  • USB 1 × USB-A
  • Ethernet (LAN) 1
  • CI Slot 1
  • Design Metal Stream
  • Typ rámečku Bezrámečkový ze tří stran
  • Barva přední strany Černá
  • Typ stojanu Basic Feet
  • Barva podstavce Černá
  • Vestavěná funkce POP Ano
  • EPG Ano
  • IP Control Ano
  • Jazyk OSD 27 evropských jazyků + ruština (pouze při připojení k síti v EE, LV, LT)
  • Usnadnění – Hlasový průvodce
  • Podpora pro osoby se zhoršeným zrakem
  • Podpora pro sluchově postižené
    Zavřené titulky (titulky), Vícekanálový zvuk, Zvětšení znakové řeči
  • Podpora pro osoby s motorickým postižením
    Pomalé opakování tlačítka, aplikace dálkového ovládání. pro všechny
  • Zdroj napájení AC 220 - 240 V ~ 50 / 60 Hz
  • Maximální spotřeba energie 125 W
  • Spotřeba energie (pohotovostní režim) 0,50 W
  • Eco Sensor Ano
  • Energetická třída G
  • Spotřeba (typická) 79,0 W
  • Roční spotřeba (EU standard) 110 kWh
  • Automatické vypnutí Ano
  • Automatická úspora energie Ano
  • Rozměry balení (Š x V x H)
  • 1 354 × 810 × 127 mm
  • Rozměry televizoru s podstavcem (Š x V x H)
    1 224,6 × 759,1 × 199 mm
  • Rozměry televizoru bez podstavce (Š x V x H)
    1 224,6 × 707,8 × 76,6 mm
  • Podstavec (základní) (Š x H)
    812,6 × 199 mm
  • VESA Spec
    200 × 200 mm
  • Hmotnost balení
  • 14,0 kg
  • Hmotnost sestavy se stojanem
    9,9 kg
  • Hmotnost sady bez stojanu
    9,6 kg
  • Model dálkového ovládání TM2240A
  • Podpora pro nastavitelný držák Full Motion Slim (Y22) Ano
  • Podpora webkamery Ano
  • Modul pro Zigbee / Thread Dongle Support
  • Uživatelská příručka Ano
  • Napájecí kabel Ano
Prvotřídní technologie, brilantní zobrazení
Televize Samsung U8072
Barevná symfonie u vás doma
Televize Samsung U8072
Víc detailů v každé scéně
Dokonalá souhra světla a stínu
Obraz televize Samsung UE55U8072 vylepšený na maximum
Barvy, které splynou s realitou
Hlubší zážitek s vylepšeným kontrastem
Nejnovější filmy vždy po ruce
Maximální ochrana se Samsung Knox
Pohybujte se v herních scénách s dokonalou plynulostí
Chytrá zařízení pod palcem se SmartThings
Audio na míru vašemu prostoru
Doplňkové parametry
Kategorie: Úhlopříčka 55" (138 cm)